
Dell Latitude D410 Centrino 1.86GHz/1Gb RAM/40gb HDD Laptop
Includes: 12"/Wireless/Windows XP Pro/90 Day Wty
| Product specifications |
Make/Model |
Dell/Latitude D410 |
| Processor/Speed | Intel® Pentium® M Processor 1.86GHz |
| Screen | 12" TFT |
| AC Power adapter | Included |
| Installed memory | 1024mb DDR2 |
| Storage | 40gb Hard Disk Drive |
| Optical devices | None |
| Modem | v.92 56K MDC internal |
| Operating system | Windows XP Professional (no media supplied) |
| Video | Intel Graphics Media Accelerator 900 |
| Sound |
|
| Communication |
|
| On board I/O |
|
| Screen conditon | Excellent - No marks or dead pixels |
| Battery condition | Excellent |
| Case condition | Excellent - virtually no marks or scratches |
| Physical |
|
| Warranty | 90 day |
$162.57
Dell Latitude D410 Centrino 1.86GHz/1Gb RAM/40gb HDD Laptop—
$162.57
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Includes: 12"/Wireless/Windows XP Pro/90 Day Wty
| Product specifications |
Make/Model |
Dell/Latitude D410 |
| Processor/Speed | Intel® Pentium® M Processor 1.86GHz |
| Screen | 12" TFT |
| AC Power adapter | Included |
| Installed memory | 1024mb DDR2 |
| Storage | 40gb Hard Disk Drive |
| Optical devices | None |
| Modem | v.92 56K MDC internal |
| Operating system | Windows XP Professional (no media supplied) |
| Video | Intel Graphics Media Accelerator 900 |
| Sound |
|
| Communication |
|
| On board I/O |
|
| Screen conditon | Excellent - No marks or dead pixels |
| Battery condition | Excellent |
| Case condition | Excellent - virtually no marks or scratches |
| Physical |
|
| Warranty | 90 day |






















